Warning: Use of undefined constant get_product_search_form - assumed 'get_product_search_form' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/do1287400/www_root/wp-content/themes/vw-kids/template-parts/header/middle-header.php on line 26

Jesenná Makovička


„Jeseň fúka do klobúka, nebudeme sedieť dnuká“- povedali sme si dnes
(22.10.2020) v našej MŠ, a pustili sa do plnenia športových aktivít z projektu
„Makovička športuje“. Napriek neľahkej situácií kvôli pandémií chýbal spoločný nástup všetkých tried, ako je to u nás zvykom, ale ani napriek tomu nám to neubralo na dobrej nálade a chuti si zašportovať. Deti z jednotlivých tried s radosťou zdolali pripravené stanovištia, kde ich na záver čakala zdravá odmena. Tento jesenný deň plný slniečka sme si navzájom užili, čo môžete vidieť aj na usmiatych tvárach vašich detičiek.