Warning: Use of undefined constant get_product_search_form - assumed 'get_product_search_form' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/do1287400/www_root/wp-content/themes/vw-kids/template-parts/header/middle-header.php on line 26

Tekvičkové popoludnie


Plánované tekvičkové popoludnie triedy lienok za účasti rodičov, sa kvôli opatreniam ohľadne pandémie COVID-19 zmenilo na „Tekvičkový víkend“. Spoločne s rodičmi usilovne pracovali, dlabali, rezali, maľovali, lepili, využili prírodniny a jesenné plody a samozrejme svoju fantáziu. A výsledok? Bolo sa na čo pozerať. V pondelok ráno lienky hrdo vykračovali so svojím  originálnym svetlonosom do MŠ. Výstavka vyzdobených tekvičiek potvrdila skutočnosť, že k nádhernému jesennému času  patria aj chvíle strávené v kruhu rodiny.