Rozlúčka s predškolákmi

Dovidenia škôlka milá, veľa si nás naučila… Vo štvrtok 24.6 sa zišla celá materská škola na školskom dvore, aby sme sa slávnostne rozlúčili s našimi predškolákmi z triedy Kačičiek, Motýlikov a Slniečok. Tí si pre svojich mladších kamarátov pripravili krátky program a tak sa spievalo, tancovalo, recitovalo, hralo divadielko proste bolo veselo. Ale veru vypadla aj nejaká slzička, lebo lúčenie nie je jednoduché. Slová vďaky patrili aj pani riaditeľke, učiteľkám, tetám kuchárkam a tetám upratovačkám. Mladší kamaráti pripravili budúcim školákom sladké prekvapenie. Oci, mami pamätáte ako ste ma prvý krát viedli do škôlky? Každý začiatok má ale aj svoj koniec….dnes som už veľký predškolák a čoskoro veľký žiak. Prajeme našim predškolákom veľa úspechov v novej škole.