Poďme spolu do domčeka

Poďme spolu do domčeka!
Daždivé jarné dni skončili, slniečko zasvietilo na náš školský dvor a deti z najmenších vekových skupín sa mohli stretnúť  pri spoločnej aktivite. V piatok 26. mája 2023 sa deti z tried Kačičky, Motýliky a Veveričky zahrali na zvieratká zo známej rozprávky „ Domček, domček, kto v tebe býva?“. Na jednotlivých stanovištiach preliezali cez tunel ako myšky, skákali cez prekážky ako žabky, skákali vo vreciach ako zajkovia, bežali ako líšky a prevaľovali sa ako medvede. Keď zvládli všetky úlohy, ešte sa spoločne zahrali pohybovú hru: „Zvieratká do domčeka!“ Deti prostredníctvom týchto aktivít poznávali niektoré živočíchy podľa pohybu,  rozvíjali svoje lokomočné zručnosti a dodržiavali pravidlá pohybovej hry. Malá sladká odmena bola zaslúžená.