Certifikát za účasť na hodine AJ

V piatok, 24. februára, čakalo našich predškolákov milé prekvapenie. Navštívili nás deti z prvého stupňa ZŠ Juh s p. uč. Mgr. Miroslavou Fedorovou. A aký bol účel ich návštevy? Prišli sa s nami zahrať. Ale nebola to len taká obyčajná hra. Všetko sa odohrávalo, akoby to bolo v inej krajine. Nerozprávalo sa slovensky, ale anglicky. To vám bola zábava! Zvieratká učili ježka ukladať hračky. Naši predškoláci opakovali názvy predmetov v rečňovanke a v zápale hry ani nepostrehli, že hovoria anglicky. V závere hry boli odmenení CERTIFIKÁTOM za účasť na hodine AJ. Veľké poďakovanie patrí p. uč. Mgr. M. Fedorovej, ktorá deťom priblížila, ako prebieha vyučovacia hodina anglického jazyka. To, že do otvorenej hodiny  zapojila aj našich predškolákov, bolo veľkou motiváciou pre zápis do ZŠ Juh, kde sa AJ vyučuje už od 1. ročníka. A ako sa to páčilo našim predškolákom? Už sa nemôžu dočkať, kedy sa pôjdu zapísať do školy.