MDD

Dňa 31.5.2022 sa v našej materskej škole na školskom dvore konala veľká slávnosť. Veľká školská olympiáda piatich kruhov z príležitosti veľkého sviatku – MDD. Po slávnostnom zahájení, sa deti rozdelili na stanovištia podľa farby kruhov olympiády. Tam sa zahrali mnoho nových pohybových hier, ktoré boli motivované krátkou rozprávkou. Napr. ,,Na Červenú čiapočku“, ,,Domček pre prasiatka“, ,,Na líšku a zajacov“, ,,Stratená voda“, ,,Na bociana“, ,,Šikovní mravčekovia“, ,,Hladné vtáčatká“ a mnohé iné. Deťom sa nové hry veľmi páčili, preto v závere odmenili svoje hranie a súťaženie veľkým potleskom. Po vyhodnotení hier, zaspievaní našej hymny a slávnostnom ukončení, dostali všetky deti za svoju snahu zdravú odmenu. V triede ich k sviatku MDD čakalo ešte pekné prekvapenie v balíčku.

The gallery was not found!