• Trieda č. 1

  Veveričky

  Učiteľky:
  Anna Vasiľová
  Mgr. Jana Boháčová
 • Trieda č. 2

  Lienky


  Učiteľky:
  Jana Baníková
  Daniela Žoncová
 • Trieda č. 3

  Slniečka

  Učiteľky:
  Anna Tóthová
  Mgr. Eva Kudziová
  Mgr. Helena Vasiľová
 • Trieda č. 4

  Kačičky

  Učiteľky:
  Daniela Ferencová
  Bc. Alena Mlejová
 • Trieda č. 5

  Ježkovia


  Učiteľky:
  Mária Bindasová
  Mgr. Mária Miňová
 • Trieda č. 6

  Včielky

  Učiteľky:
  Darina Mičeková
  Lenka Hanudeľová
 • Trieda č. 7

  Stonožky

  Učiteľky:
  Terézia Krištanová
  Júlia Jenčková
 • Trieda č. 8

  Motýle

  Učiteľky:                  Dagmar Vrábelová             Lýdia Mičeková                     Mgr. Michaela Oravcová             

Zdravotná olympiáda

"Čo sa skrýva v mojom tele, Poznaj sám seba, Zdravé-nezdravé potraviny, Kto nám pomôže, Záchranári..." Lienky, Kačičky a Motýliky, preverovali svoje poznatky i schopnosti v týchto oblastiach a hoci nám počasie neprialo, pripravili sme si tieto aktivity v triedach. Dobre sme sa zabavili i poučili.


 

Celý článok...

Labyrinty

Dňa 15.júna sa zišli v triede včielky 3-4 ročné deti z našej materskej školy. Ich rovesníci a kamaráti im predviedli príbeh o Janíčkovi a Marienke. Cieľom bolo predviesť deťom ako sa vedia orientovať v blízkosti domova a ako hľadali v labyrinte ciest správnu cestu domov. V rozprávkovom lese stretli dobrých kamarátov, tri prasiatka a dobrú tetu ježibabku, ktorí im ukázali v lese ten správny smer. Na správnej ceste nazbierali jahody pre svoju mamičku.


 

Celý článok...

Lúčime sa so škôlkou

Triedy Lienok, Kačičiek a Motýlikov sa lúčili so všetkými tradične, pekným programom a tetuškám kuchárkam a upratovačkám za ich starostlivosť poďakovali kytičkou kvetov. Dovidenia milá škôlka!

 


 

Celý článok...

DOD v ZUŠ

Dňa 26.05.2016 v triede Ježkov privítali deti svojich kamarátov z triedy Stonožiek. No nebola to iba taká obyčajná návšteva. Stretli sa tu preto, aby si preverili svoje vedomosti o vesmíre. Súťažili v niekoľkých aktivitách – pomenovali vesmírne telesá, hádali hádanky, zhotovovali rakety, vyhľadávali správne cestičky, opravovali obrázky zničené čiernou dierou, riešili hviezdne sudoku aj logico primo. No nemyslite si, že sa iba zamýšľali nad správnymi odpoveďami. V prestávkach si predniesli krásne "Kamenné básničky", ktoré sa naučili so svojimi pani učiteľkami, báseň o zdravom mliečku a spoločne si  zatancovali  na nezabudnuteľnú pieseň Uja Ľuba- Kométa. Keďže obe triedy získali rovnaký počet bodov - hviezdičiek pre svoje družstvo, radosť bola obrovská. Odmenou bola medaila a malé občerstvenie.
 

Celý článok...